Hatice Şirin UYANIK ve Makaleleri

      1978 Kayseri doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi Balıkesir’de tamamladım. 1997-1998 dönemlerinde Erciyes Üniversitesi ve 2002-2008 dönemlerinde Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültelerini okuyarak mezun oldum. 2017 İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümünde okuyorum.2011-2012 yılında köklerimi araştırmak için Rusyaya Moskova ve Maykop Krasnodara gittim.Esbank, Denizbank, Şekerbank ve Finansbank da Kurumsal Portföy Yetkilisi olarak çalıştıktan sonra Güney Marmara Kalkınma Ajansı Proje Koordinatör Yardımcılığı yaptım  şuan Özel Sektörde Mali İşler Koordinatörü olarak çalışmaya devam etmekteyim.2016 yılında Mustafakemalpaşa Cerkes Derneği  Sanat Kültür ve  Folklor Başkanlığı yaptım ve Mustafakemalpaşa Sanat Derneğine ,Kafsiad İşadamları Derneğine, Bursa Atlı Spor Kulübüne,Kafkas Kadınları Derneğine,Nokta Dağcılık  ve Cerkes Kadınları Tevaün Cemiyetine Üyeyim..

    İlk kitabım ''Küllerimden Yeniden Doğdum'' 2015 KASIM ayında yayınlanan şiir kitabım ile çeşitli okullarda, önemli gece ve davetlerde imza günleri yapıldı ve yapılmaya devam ediyor ve Patikalar, Şehrengiz, Aydili Köz Fanzini dergilerinde,Güney Marmara Gazetesinde , İlkadım Gazatesi,Olay Gazetesi  ve Yeni dönem gazetesinde   ;  çeşitli Şiirlerim, Deneme ve Araştırma-Makale türleri yazılarım yayınlanmış ve yayınlanmaya devam ediyor.2017 de iki Roman kitabımın ve bir adet şiir kitabımın yazım aşaması bitmiş bulunmakta ve yeniyılda basıma sunulacak.

Face web adresim :Kullerimden Yeniden Dogdum - Yazar Hadjimoukoff Hatice Şirin Uyanık

Wordpress Adresim: https://haticesirinuyank.wordpress.com

    

     Sevgi ve Saygılarımla,                                                                            

    Hatice Şirin UYANIK

       HADJİMOUKOFFMobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS