BU YAKIŞIKLI KİMİNLE DALGA GEÇİYOR

27.11.2016 tarihinde yayınlandı, 494 kez okundu

 

BU YAKIŞIKLI KİMİNLE DALGA GEÇİYOR
 
Kas hastalıkları derneğinde, hem kimliğimi bulma hem de neyi daha  iyi yapacağıma dair bir yalpalama dönemindeyim, bu aralar hovardalık üstümüzde, hayal bu ya belki bir yakışıklı ile tanışırız, meşhur oluruz, kas hastalarının durumunu anlatabilir hayalindeyim, oysa 2 yıl önce FA kas hastalığın sahip çocuklar gibi olur muyum korkusu taşıyordum.
 
Dernekten sohbet ederken, Nalan kas hastası, bana; Bakırköy'de bir engelli tiyatrosuna yetiştirmek üzere oyuncu adayları arıyorlar dedi, ben de yakışıklı bulma umuduyla tamam dedim, hem de tiyatrocu.
 
Derneği aracı ile bir toplantıdan dönerken, beni sanırım sinema 74 de bıraktı, tiyatrodan sorumlu, sinirden adını unuttum, z ile başlıyordu,  beni karşıladı, tanıştık, Görüşelim dedi, 
aşağı ineceğiz dedi, bir baktım neresi dedim, o zamanlar tutunarak biraz daha rahat yürüyordum, belki 25 basmak ters ters tutunarak aşağı indim, etrafa baktım sinema gişesi önündeyiz, oyun ne hakkında dedim, doğaçlama yapacağız dedi, bir sahnesini anlattı içeri gireceği, sahneye diyinece; ben nereye tutunacağım dedim,   çünkü sahnede veya güvenmediğim sağlam olmayan yerlere yaklaşmam normalde.
 
Neden dedi tutunmaya çalışırken düşsen, seyirci sana gülse daha güzel olur dedi, şöyle bit yüzüne  baktım, dalga geçmeye karar verdim, burası çok yüksek provalar nerede olacak dedim, bu alt katta dedi.
 
Bu kata çıkıp inmek nasıl olacak dedim, bir adam çağırdı, bak dedi bu seni sırtlayıp çıkarıp indirecek dedi. yani engelli tiyatrosu yaptığınızdan, benim hastalığımın ne olduğundan eminsiniz değimi dedim.  
 
Tabi dedi, bir ilk okulun üst katlarında engelli tiyatrosu yapıyoruz dedi, 
 
Ben tekrar sordum kas hastalığını ve kas hastalarının düşünce daha kötüleşecek bir hastalık olduğunu anlatmaya çalışırken, o bana derneğe gelen ünlü sanatçılar olur bazen, sanırım beni onların menejeri sanmış, derneğe gelsem beni tanıştırır mısınız dedi, ben de tabi dedim. İkimi de akıllıyız ya ben yorulmadan tiyatrocu olacağım, o da yorulmadan sanatçılarla tanışacak, bu arada benim bedenim birilerinin sırtında, duygusuzum ya mal olarak taşınacak.
 
O mu kurnazdı ben mi yoksa genç bir kızı sırtında taşıyacak o zavallı adam mı, hala çözemedim.   


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS