Suruç Saldırısında Yaralanan Gencin Facebook Konuşmaları Ortaya Çıktı

23.07.2015 07:53:00 tarihinde eklendi, 11221 kez okundu
Suruç saldırısında ağır yaralanan Mert Cömert´in, yolculuğa çıkmadan önce Facebook üzerinden arkadaşıyla yaptığı vasiyet gibi konuşmalar ortaya çıktı.

Suruç Saldırısında Yaralanan Gencin Facebook Konuşmaları Ortaya Çıktı

 

Suruç saldırısında ağır yaralanan Mert Cömert'in, yolculuğa çıkmadan önce Facebook üzerinden arkadaşıyla yaptığı vasiyet gibi konuşmalar ortaya çıktı.

 

Şanlıurfa'da Suruç İlçesi'nde yaşanan saldırıda ağır yaralanan Mert Cömert'in Facebooküzerinden arkadaşıyla yaptığı konuşma ortaya çıktı. Cömert'in arkadaşına, "BizimkilereSamsun'da kalacağım yalanını uydurdum." dediği görüldü.

"KOBANİ'YE GİTME HAYALİM GERÇEK OLUYOR"

Saldırıdan ağır yaralanan ve Urfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Servisi'nde yaşam mücadelesi veren Mert Cömert'in arkadaşıyla yaptığı konuşma Facebook'ta paylaşıldı. Cömert'in yolculuğunu, "İnsanlık için gidiyoruz bir şeyler yapılması şart.Kobani'ye gitme hayalim gerçek oluyor" sözleriyle dile getirmiş.

"SAMSUN'DA KALACAĞIM YALANINI UYDURDUM"

Kobani'ye gideceğinden ailesinin haberi olmadığını arkadaşıyla paylaşan Cömert, "Güzel bir şey yapıyorum da, çok da anlamlı ama bizimkilere Samsun'da kalacağım yalanını uydurdum. Yakalanmasak iyidir. Orada Karadeniz'imizi iyi bir şekilde temsil edeceğime inanıyorum." demiş.

"KARADENİZ'İN ASİ ÇOCUĞU ŞEHİT OLDU"

Ölümüyle ilgili arkadaşıyla esprili bir konuşmada yapan Cömert, "Ölmezsek iyidir, ölürsek artık bizi unutmazsın devamlı paylaşım yaparsın hakkımızda. Ölürsem Karadeniz'in asi çocuğu Kobani'de şehit düştü dersin" diyerek adeta vasiyette bulunmuş.

İşte Cömert ve arkadaşı arasında geçen son konuşma:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS