KEPEZ’DE ENGELLİLERE DEV PROJE

08.07.2014 13:08:00 tarihinde eklendi, 11262 kez okundu
Engelliler Sanat Evi, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü makamında ziyaret etti.

Engelliler Sanat Evi, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü makamında ziyaret ederek, engelliler için yapacakları projeleri sundular. Sanat Evi kurucusu Hülya Bostanoğlu ve sözcüsü Hasan Takka, Başkan Tütüncü’ye yeni görev süresinde başarılar diledi. Ziyarette Başkan Tütüncü, Engelliler Sanat Evi’nin yapacakları projelere her zaman destek verdiklerini, bundan sonrada her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Başkan Tütüncü, “Bu önemli bir çalışma, önümüzdeki dönemde bir tesiside Antalya’ya kazandırıyoruz. Bir engelli akademisi kazandırıyoruz. Çok güzel bir fiziki yapısı olan binada, engellilere yönelik ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik ortamları onlara sunacağız. Güzel bir tesis inşa ediyoruz ve o tesisin içinde engellilerin hayata tutunacağı bir sosyal belediyecilik mantığı içerisinde engellilerin hizmetine sunuyoruz. Bu projeleri yaparken, birlik beraberlik içinde hareket ediyoruz. Engellilerle alakalı hizmetler sunan kurum ve kuruluşlarla proje ortaklığı yapmak bizim en önemli hedefimiz. 2015 yılı itibariyle Antalya’nın engellilerin hizmetine sunacağız” dedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
kaynak:İHA

Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS