ENGELLERİNİ KOMEDİYLE ANLATTILAR

01.07.2014 09:19:00 tarihinde eklendi, 11139 kez okundu
Balıkesir Sanat Merkezi geçtiğimiz haftasonu Beşi Bir Yerde Engelsizler Sanat Tiyatrosu’na ev sahipliği yaptı. BSM salonunda tek seans oynanan oyuna ilgi büyüktü. Engellilerin iş bulma konusundaki sıkıntılarını anlatan oyunda 5 Fiziksel engelli tiyatro sevdalısı oyuncu görev aldı. Yaşadıkları sorunları komedi yoluyla anlatan oyuncuların canlandırdığı karakterler görülmeye değerdi. Başarılı performanslarıyla izleyenlerin beğenisini kazanan ekip, güldürürken düşündürdü.

Balıkesir Sanat Merkezi geçtiğimiz haftasonu Beşi Bir Yerde Engelsizler Sanat Tiyatrosu’na ev sahipliği yaptı. BSM salonunda tek seans oynanan oyuna ilgi büyüktü. Engellilerin iş bulma konusundaki sıkıntılarını anlatan oyunda 5 Fiziksel engelli tiyatro sevdalısı oyuncu görev aldı. Yaşadıkları sorunları komedi yoluyla anlatan oyuncuların canlandırdığı karakterler görülmeye değerdi. Başarılı performanslarıyla izleyenlerin beğenisini kazanan ekip, güldürürken düşündürdü. Oyun sonunda Türkiye Sakatlar Derneği Kültür Sanat Kolu Başkanı Cuma Ali Kapısız kendilerine kapılarını açan BSM ekibine ve Balıkesir Sanat Merkezi Genel Sanat Yönetmeni Onur Ayan’a teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kaynak:ekspresgazetesi


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS