Ses Getirenler Küresel Örnek Oldu

13.12.2017 18:41:00 tarihinde eklendi, 10323 kez okundu
Samsung Electronics Türkiye´nin duyma engeli olan çocukların sağlıklı gelişim göstermesi için çalıştığı "Ses Getirenler" projesi, Samsung´un merkezi ofisi tarafından tüm dünyaya örnek gösterildi.

Samsung Electronics Türkiye'nin 0-5 yaş aralığındaki işitme engelli çocukların okul öncesi eğitimlerini desteklemek adına Çocuk Eğitim Derneği (ÇED) ile beraber geliştirdiği "Ses Getirenler" projesi, "Kurumsal Vatandaşlık Ödülleri 2017"de 'etkileşim ve başarı' alanında örnek proje seçilerek Bronz madalya aldı.

'Ses Getirenler' projesi, 0-5 yaş aralığındaki işitme engelli çocukların gelişimlerini sürdürebilmeleri için mümkün olan en erken yaşta bakım almaları noktasında ailelerin bilinçlenmesi için destek ve eğitim verilmesini sağlıyor. Böylece herhangi bir engele takılmayan çocuklar, akranlarıyla paralel bir gelişim gösteriyorlar.

Samsung Global tarafından düzenlenen "Kurumsal Vatandaşlık Ödülleri" de, Samsung çatısı altından geliştirilen sosyal sorumluluk projelerinin incelenerek örnek kurumsal vatandaşlık çalışmalarını belirliyor.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS