Ahtapot Gönüllüleri Derneği vatandaşlara umut oldu

24.11.2017 16:33:00 tarihinde eklendi, 9164 kez okundu
Bir grup gönüllünün oluşturduğu dernek kolları sıvadı. Vatandaşlardan topladıkları giysi, ayakkabı, kitap ve oyuncakları temizledikten sonra ihtiyacı olan kişilere ulaştıracaklar. Dernek ´Kapımız herkese açık´ diyor.

Kimsesiz çocuklardan, sokakta aç kalan köpeklere, evsiz insanlardan, engelli bireylere kadar bir çok alanda sosyal sorumluluk ve sivil dayanışma projelerine imza atan Ahtapot Gönüllüleri Derneği yeni projeleri ile daha çok ihtiyaç sahibine ulaşacak. MDM diye kısalttıkları “Malzeme Değerlendirme Merkezi”ni faaliyete geçirmeye hazırlanan gönüllüler MDM projesi ile her türlü ihtilaç fazlası giysi ayakkabı kitap ve oyuncaları temizledikten sonra paketleyerek ihtiyacı olan kişilere ulaştıracak. Projeşi İhtiyaç sahipleri ile ihtiyacı karşılamak isteyen kişiler ve kurumların buluştuğu online bir platform olan İhtiyacharitasi.org ile ortaklaşa yürüten Ahtapot Gönüllüleri vatandaşlardan destek bekliyor. Bir grup gönüllünün bir araya gelmesiyle kurulan Ahtapot Gönüllüleri Derneği, İhtiyaç Haritası ile birlikte “Malzeme Değerlendirme Merkezi” projesini hayata geçirmek için 39. Vodafone Maratonu’nda da koşarak proje için destek istedi.

GÖNLÜNDE İYİLİK VE SEVGİ OLAN HERKESE AÇIK KAPIMIZ
Ahtapot Gönüllüleri amaçlarını şöyle anlatıyor: Türkiye’yi ve dünyayı daha yaşanabilir, daha adaletli, daha mutlu ve daha çok gülümsemenin olduğu bir yer haline getirmek olan insanlardan müteşekkil bir topluluğuz. Gönlünde iyilik ve sevgi olan herkese açık kapımız. Her türlü fikir, destek ve yardım için peşinen teşekkür ederiz. Malzeme Değerlendirme Merkezi’nin öngördüğümüz açılış tarihi Ocak ayı ortası. Açıldığı andan itibaren kitap, giysi, oyuncak ve ayakkabı kabulüne başlayacağız.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS