Dünya Fizyoterapistler Günü Adana´da kutlandı

10.09.2017 16:31:00 tarihinde eklendi, 9243 kez okundu
Adana İl Temsilciliğince, Dünya Fizyoterapistler Günü yemeğinde sorunlar masaya yatılırdı.
Türkiye Fizyoterapistler Derneği Adana İl Temsilcisi Özlem Sayılır Pektaş öncülüğünde düzenlenen Dünya Fizyoterapistler Günü yemeğinde sorunlar masaya yatırıldı.

Adana ve çevre ilçelerde, özel sektör, kamu ve vakıf üniversitelerinde görev yapan fizyoterapistlerle yeni mezunların da bir araya geldiği Adana Yüzevler Kebap Salonundaki yemekte istihdam alanlarının genişletilmesi, mesleki farkındalık yaratılması, sağlıklı çalışma koşullarının belirlenmesi ve standardize edilmesi gibi mesleki sorunların konuşuluğunu ifade eden Adana İl Temsilcisi Özlem Sayılır Pektaş, bu sorunların resmi mercilere iletileceğini açıkladı.

Pektaş "Bir yandan sorunlarımızı tartıştık, diğer yandan da düzenlediğimiz yemek proğramı ile meslektaşlarımızla Dünya Fizyoterapistler Günümüzü kutladık" dedi.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS