SAHİLLERİN YENİ SAHİPLERİ...

21.08.2017 19:38:00 tarihinde eklendi, 9553 kez okundu
Muğla Valiliği ve Türkiye Çevre Koruma Vakfı´nın iştirakı (MUÇEV) bünyesinde bulunan, sahiller, plajlar, yat bağlama tesisleri, iskeleler, koylar ve gözde turizm tesislerine artık Deniz Kıyı ve Çevre Yönetimi AŞ karışacak.

Akdeniz sahillerinin, koylarının, plajlarının ve iskelelerinin yeni sahipleri belli oldu...

Muğla Valiliği ve Türkiye Çevre Koruma Vakfı'nın iştirakı (MUÇEV) bünyesinde bulunan, sahiller, plajlar, yat bağlama tesisleri, iskeleler, koylar ve gözde turizm tesislerine artık Deniz Kıyı ve Çevre Yönetimi AŞ karışacak.

Kalkavan'lardan Kaptanoğulları'na kadar uzanan şirket ortakları arasında Muğla ak parti il başkanı kadem mete 'nin amcası ve Hürriyet yazarı Yusuf Fatih Çekirge'de var!

Şirketin ortakları ise tanıdık isimlerden oluşuyor.

Deniz Kıyı ve Çevre Yönetimi Anonim Şirketinin ortakları ise bir hayli ilginç isimlerden oluşuyor. AKP eski Milletvekili Cengiz Kaptanoğlu'nun kızı Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) Başkanı Şadan Kaptanoğlu Dikici, hakkında yakalama kararı bulunan FETÖ firarisi armatör İhsan Kalkavan'ın kardeşi Deniz Ticaret Odası Başkanı Metin Kalkavan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halim Mete ( Muğla ak parti il başkanı kadem mete 'nin amcası ) ve tabi ki Hürriyet Gazetesi Yazarı Yusuf Fatih Çekirge. Ayrıca, Tezcan Yaramancı, Ömer Faruk Miras ve İlker Meşe'de hissedarlar arasında yer alıyor.

Muğla Valiliği ve Türkiye Çevre Koruma Vakfı'nın iştirakı MUÇEV bünyesinde bulunan, Akyaka, Kadınazma, Akbük koyu, Ölüdeniz Belcekız, Kumburnu, Çalış, Şat Burnu, Sarıgerme plajı, Kız kumu, Datça iskele plajı, Datça Kargı koyu, Bodrum Gümüşlük plajı, Bodrum Bitez, Datça Korubük, Karaincir, Marmaris Karacasöğüt iskelesi, Fethiye Kayaköy Gemiler Koyu, Datça Selimiye iskelesi ile Göcek Fethiye Belediyesi yat bağlama iskelesi ve buna benzer aşamalı olarak gözde turizm kıyıları, Göcek Mapa şamandıra bağlama ve işletmeye yeni açılacak Antalya'dan Çanakkale'ye kadar kurumun yetkisinde bulunan gözde turizm merkezleri Muğla Valiliği bünyesinde yer alan MUÇEV LTD ŞTİ. paravan yapılarak devre dışı bırakılıyor

sahiller, plajlar, yat bağlama tesisleri, iskeleler, koylar ve gözde turizm tesislerine artık bu şirket hükmedecek. Ayrıca istediğine kiralayabilecek, sahil, kıyılar ve denizi istediği gibi kullanabilecek.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS