BEYKAM AKADEMİ EĞİTİMLERE BAŞLADI

04.05.2017 19:13:00 tarihinde eklendi, 9898 kez okundu
İş dünyasının ihtiyaç duyduğu meslekleri gençlere, iş arayan vatandaşlara kazandırmak adına Beylikdüzü Belediyesi önemli bir adım attı. Beylikdüzü Kariyer Merkezi çatısı altında kurulan BEYKAM Akademi´de mesleki eğitim kursları başladı. İşsizlikle mücadele etmek için titizlikle çalışan merkez, iş dünyasına nitelikli iş gücü kazandırmayı hedefliyor.

BEYKAM AKADEMİ EĞİTİMLERE BAŞLADI

 İş dünyasının ihtiyaç duyduğu meslekleri gençlere, iş arayan vatandaşlara kazandırmak adına Beylikdüzü Belediyesi önemli bir adım attı. Beylikdüzü Kariyer Merkezi çatısı altında kurulan BEYKAM Akademi’de mesleki eğitim kursları başladı. İşsizlikle mücadele etmek için titizlikle çalışan merkez, iş dünyasına nitelikli iş gücü kazandırmayı hedefliyor.

 Yaşanabilir Beylikdüzü vizyonunun, önemli bir parçası olan işsizlikle mücadele adına, Beylikdüzü Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı Beylikdüzü Kariyer Merkezi (BEYKAM), iş gücünün bilgi ve beceri eksikliğini gidermek,  ilgi ve yeteneklerine uygun eğitimler almasını sağlamak, doğru çalışma alışkanlıkları kazandırmak amacıyla bir akademi kurdu. BEYKAM Akademi, iş arayan vatandaşlara uzmanlarla yol gösterirken, iş dünyasının da rekabetçiliğini desteklemiş olacak.

 İşsizlikle mücadele etme anlamında yürütülen titiz çalışmalara iş arayanların niteliklerini arttırarak katkı sunan BEYKAM Akademi’de kurslar, özellikle bir yandan genç nüfusa başarılı bir kariyer yolu açmak, diğer yandan ekonomiye nitelikli insan kaynağı yetiştirmek üzere kurgulandı.

 İlk Eğitimler Başladı

 Akademide, ilçede sektör temsilcilerinin nabzı tutularak tespit edilen nitelikli işgücü açığı doğrultusunda 35 meslekte eğitim verilmesi planlanıyor. Bu kapsamda BEYKAM Akademi ilk olarak, İMEDDER Akademi işbirliğiyle Serigrafi, Masaüstü Yayıncılık, Photoshop Uzmanlığı alanlarında olmak üzere eğitimlerine başladı.

 GÜLÜZAR RESULOĞLU

POZİTİF ENGELLİLER


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS