HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

17.04.2017 13:23:00 tarihinde eklendi, 503 kez okundu
17 & 23 Nisan haftalık burç yorumunuzu okudunuz mu? Uzman Astrolog Aygül Aydın´dan haftalık burç yorumunuz.

KOÇ BURCU
Haftaya kariyerinizle ilgili konuların aktifleşmesi ile başlangıç yapıyorsunuz. Maddi projeleniniz ve kariyer hayatınızla ilgili geleceğe yönelik bazı kararlar alabilecek konuşmalar veya görüşmeler yapabilirsiniz. 17 – 18 Nisan Tarihleri otoriter figürler ve karşı cins ilişkileri adına uzlaşmayı sağlayabileceğiniz ve orta yolu bulabileceğiniz bir zaman dilimi.19 Nisan tarihinde oluşacak bazı gerginliklere ekstra dikkat etmeniz gerekebilir. Olaylar karşısında bazı sınırların aşılması sizi rahatsız edebilir ve bu noktada kibrinize yenik düşebilirsiniz. Özellikle sosyal yaşamınızda ve ideallerinizi ilgilendiren konularda gerginlik yaratan etkiler söz konusu olabilir. Hafta sonuna doğru maddi konular önem kazanacaktır bazı ihtiyaçlarınızı karşılamakta güçlük çekebilirsiniz.21-22 Nisan tarihlerinde sosyal çevrenizindi yardımıyla önemli oluşum planları yapabilirsiniz.
20 Nisan Merkür Retro’su Koç Burcuna geçecek!
Teknolojik cihazlarınıza dikkat etmeniz gereken bir süreç. İletişim ile ilgili aceleci davranışlar içerisinde olup yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilirsiniz. Eski ilişkilerden bazı mesajlar alabilirsiniz. Dikkat dağınıklığına ve eşyalarınızı bir yerlerde unutma gibi konulara karşı daha dikkatli olmalısınız!

HAFTANIN MOTTOSU:
Hayatın nimetlerinin değerini bize öğreten, ancak hayatın zahmetleridir.

BOĞA BURCU
Haftaya enerjiniz çok yüksek başlayabilirsiniz. Sosyal çevreniz ve ilişkilerinizi ilgilendiren konularda olayların bu denli hızlı gelişmesi sizi yorabilir ama çabuk sonuçlanması da bir o kadar memnun edebilir. Seyahatleriniz, eğitimleriniz, ticari ve yurtdışı bağlantılarınız önem kazanabilir ve bu alanlara daha çok vakit ayırmak durumunda kalabilrisiniz.19 Nisan tarihinde gizli kalmış bazı oluşumlara dikkat etmeniz gerekebilir. Hafta ortasından itibaren ailenizden gizlediğiniz bazı olayların açığa çıkması sizde gerginlik yaratabilecek noktaya gelebilir. Hafta sonuna doğru sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizi iyileştirebilir ve onlarla vakit geçirmeniz gereken ortak konular oluşturabilirsiniz. Kardeş yakın çevre dostluklarınız ile ilgili sizinle konuşmayan bir dostunuzun tekrar sizle bağlantı kurması söz konusu olabilir. Affedici olmak inanın size iyi gelecektir. Aranızda buzlar eriyebilir. Daha sevgi dolu ve anlayışlı olmak ilişkilerinizi düzeltirken size de motivasyon sağlayacaktır.
20 Nisan Merkür Retro’su Koç Burcuna geçecek!
Yakın arkadaşlar, kardeşleriniz veya sosyal çevreniz içerisinde duyduğunuz bazı gizli kalmış konular ile yeni dedikodular öğrenebilirsiniz. Konun aslını öğrenmeden fevri davranışlardan kaçının. Duyduklarınız gerçeklik içermeyebilir. Aracınızın ve iletişim cihazlarınızın bakımını yaptırmalısınız. Sosyal medyada hoş olmayan bazı yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Daha temkinli olmanızda fayda var. HAFTANIN MOTTOSU:
Konuşmak ihtiyaç olabilir ama susmak bir sanattır.

İKİZLER BURCU
Sosyal hayatınızda bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Bazı geçmiş hatalar size önemli sorgulamalar ve farkındalıklar kazandırabilir. Bu dönemde dedikodular ve 3.şahıs söylemlerine çok fazla kulak asmamalısınız. Sizi destekleyen yakın arkadaş grubunuzla önemli paylaşımlarda bulunabileceksiniz.17 Nisan ve civarı finansal durumunuz ve borçlar ödemeler dengesine dikkat etmeniz gerekebilir. Yaşayacağınız bazı finansal gerginlikler önemli çözümler bulmanız adına destekleyici olacaktır. Bu alanda yaşayacağınız kişisel gerginliklerinizi büyütmemelisiniz. Eğitim hayatınız, seyahatleriniz ve ticari projeleriniz adına önemli işbirliklerine adımlar atabilirsiniz. İkna kabiliyetiniz sayesinde başarılı işbirlikleri ve istikrarlı sonuçlanmalar oluşabilir. Taşınma veya yer değişimi ile ilgili konularınız ekonomik anlamda zorluklardan dolayı gerçekleşmiyorsa bu hafta içerisinde şartları çok fazla zorlamamanızda fayda var.
20 Nisan Merkür Retro’su Koç Burcuna geçecek!
Eski arkadaşlıklarınız ve eski sosyal çevrenizle sürpriz karşılaşmalar ve haberleşmeler oluşabilir. Ummadığınız eski dostlarınızdan önemli destekler alabilirsiniz. Şartlarınızı bu hafta zorlamayın.
HAFTANIN MOTTOSU:
Hayal kurabilirsiniz, bu hayali gerçekleştirebilirsiniz. Her şeyin bir fareyle başladığını asla unutmayın.

YENGEÇ BURCU
Haftaya kariyerinizle ilgili önemli ve destekleyici bazı gelişmelerle başlangıç yapmaktasınız. Haftanın ilk günleri önemli projeleriniz ve görüşmeleriniz varsa bu tarihlerde çözümlemeniz çok güçlü sonuçlanmalar yaratacaktır. Hafta ortasından itibaren kariyerde mücadeleci kimliğinizi ön plana almanız gerekebilir. İkili ilişkilerinize dair hukuki bazı süreçleriniz varsa daha dikkatli adımlar atmanızda fayda var. Gelir kaynaklarınızı artırabileceğiniz farklı yollar deneyimleyebilirsiniz. Geçmiş ilişkilerinizden dolayı şimdiki hayatınıza taşıdığınız ruhsal gerilimler varsa kurtulmak ve bırakmak zamanı gelmiştir. Yeni heyecanlar eski kırgınlıklarınızı onarabilecek güçte olacak. Bu hafta yeni tanışmalar, sosyal çevre organizasyonları size iyi gelecektir. Kendinizi dış dünyaya karşı daha açık tutmalısınız. Yatırım ortaklığı düşündüğünüz bazı konularda daha araştırmacı davranmanızda fayda var. Detayları iyice incelemeli ve hemen karar vermemelisiniz.
20 Nisan Merkür Retro’su Koç Burcuna geçecek!
Aileniz ve yakın çevre iletişimlerinizin aktifleşeceği bir gün. Ev alım satım gayrimenkuller üzerine bazı beklentileriniz karşılanmayabilir. Eski kariyer projeleriniz tamamlanmamış konularınız gündeme gelebilir.
HAFTANIN MOTTOSU:
Başarı her gün toplanan küçük çabaların tekrarıdır.

ASLAN BURCU
Haftaya iletişim ve sosyal ilişkilerinizde gerginliklerle başlayabilirsiniz. Bazı dedikodular ve yanlış anlaşılmalar sosyal çevre itibarınızı tehlikeye sokabilir. Sosyal medya kaynaklı bazı haberler ve konulara canınız sıkılabilir. Yurtdışı ve eğitimle ilgili yeni projeleriniz varsa bazı engellerle ve sorunlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Hafta ortasından itibaren kariyerinizi ilgilendiren konularda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Otoriter figürlerinizle agresyona dikkat etmelisiniz. Sonuç elde edemediğinizde yaşadığınız ümitsizlik davranışlarınızı etkilememeli. Gelecek kararlarınızı verirken geçmişte yaşadığınız olayların tekrar başınıza gelme korkusunu göz önünde bulundurmalısınız.21 ve 22 Nisan tarihlerine doğru ikili ilişkileriniz ortaklıklarınız önem kazanacaktır. Geçmiş hatalarınızla yüzleşmek ve dersler çıkarmak adına önemli bir süreç olacak. Bu hafta ortasında hızlı gelişen bir kariyer görüşmesi ya da bir proje görüşmesi sizin motivasyonunuzu artıracaktır.
20 Nisan Merkür Retro’su Koç Burcuna geçecek!
Eğitim hayatınız, yurt dışı bağlantılarınız, sosyal çevreniz, akrabalarınızla ilgili bazı eski problemler ortaya çıkabilir ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Eski ilişkilerinizle ilgili de yapılan hataları daha net gözlemleyebilir ve yeni anlayış kalıpları kazanabilirsiniz.
HAFTANIN MOTTOSU:
Yarına bugünden gidilir...

BAŞAK BURCU
Haftaya ortaklı finansal gelirleriniz üzerine önemli fırsatlar yakalayarak başlangıç yapmaktasınız. Var olan borçlarınızı şekillendirebilir alacaklarınızı da tanzim edebilirsiniz. Devletle veya hukuksal konularınızla ilgili bazı beklentileriniz karşılanabilir ve süreçleriniz başarılı bir sonuç alabilir.19 Nisan ve takip eden süreçte ilişkilerinizde derinleşememek ve rayına oturtamamaktan dolayı bazı problemler ile karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda bu hafta tutkulu adımlar alabileceksiniz. Bu derinleşme yaklaşımı da sizi ürkütebilir. İlişkinizi ciddi bir yaklaşım haline çevirmeye ve bunu netleştirmeye çalışabilirsiniz. Şartlar ne olursa olsun bu yoğun romantizm yaklaşımları çok hoşunuza gidebilir. Olaylara karşı somut yaklaşırken bu hafta şartlar sizi duygusal yapabilir. Zaaflarınızdan vurulmamak adına daha gerçekçi olmanızda fayda var.
20 Nisan Merkür Retro’su Koç Burcuna geçecek!
Eski birikmiş borçlarınızda önemli bir yapılandırma süreci olabilir. Eskiden gelen bazı hukuki problemler yeniden gündem oluşturabilir. Ödeme yaparken dikkatli olmanızda fayda var. Yanlış hesaplar ve yanlış tutarlar sıkıntı yaratabilir.
HAFTANIN MOTTOSU:
Dünyada değişmesini istediğiniz ilk şey kendiniz olmalıdır.

TERAZİ BURCU
Kariyerinizle ilgili sürpriz yönelimler dikkat çekecektir. İlişkilerde sergilediğiniz başarılı tutumlar ve uzlaşmacı kimliğiniz sizi önemli bir noktaya taşıyabilir. Haftanın kariyerde beş yıldızlı günleri olarak geçen bu süreci iyi değerlendirmenizi öneririm. Yeni projelerinizi planlamak ve konuşmalar yapmak adına özel bir zaman dilimi. Kariyerinizde ani ve yeni bir oluşum yüzünden bazı sürprizler yaşanabilir ve bu tarz konuların gelecekte nasıl sonuçlanacağını hesaplayamayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise durumlar biraz karışık kariyerinizdeki bu yoğun gelişmeler ve oluşumlar ruhunuzda gerginlikler yaratırken bu alanı farklı bir yere taşıyacaksınız. İlişkilerde önemli kararlar alabilir ve kendi değerinizi oluşturabilirsiniz. Bu anlamda 19 Nisan tarihine dikkat etmenizde fayda var. Hafta boyunca bağışıklık sisteminize ve sağlınıza önem göstermenizde fayda var.
20 Nisan Merkür Retro’su Koç Burcuna geçecek!
Eski ilişkilerinizle ilgili bazı haberleşmeler ve karşılaşmalar söz konusu olabilir. Bu tarz yaklaşımlar istikrar vaat etmemekle birlikte yeni bir başlangıcı sağlıksız kılar. Ortağınız ve eşinizle iletişimlerinizde yanlış anlaşılmalara dikkat edin.
HAFTANIN MOTTOSU:
“Unutma, bir şeyin yapılamaz olduğunu düşünerek uyursan, başkasının o şeyi yaparken çıkardığı gürültüyle uyanırsın.”

AKREP BURCU
Haftaya yakın çevre iletişimleriniz ve bağlantılarınızla gündeme gelebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde adınızdan sıkça söz ettireceksiniz. Dolayısıyla bu bağlamda biraz da dedikodulara karşı dikkat etmelisiniz. İletişim anlamında yoğun bir zaman dilimi olabilir. Yalnız haftanın ilk günleri sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Strese bağlı koşullar bazı sıkıntıları tetikleyebilir. Ciddi ilişkileriniz ve flörtlerinizle ilgili bazı agresif tavırlar ve baskıcı tutumlar ilişkilerinize zarar verebilir. Bu sebepten sıkıntılı bir durum atlatmak zorunda kalabilirsiniz. Bu tamamen sizin davranışlarınıza göre olumlu ya da olumsuz şekillenebilecek bir durum.22 Nisan tarihinden itibaren eski yaralarınızın artık sarılma vakti geldi. Yeni atacağınız adımlarla sevgi dolu ve unutulmaz bir hafta geçirebileceğinizi unutmayın.
20 Nisan Merkür Retro’su Koç Burcuna geçecek!
Sağlığınızla ilgili daha önemsemeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ofis arkadaşlarınızla iletişimlerinizde oluşabilecek yanlış anlaşılmalara karşı daha sakin olmanızda fayda var.
HAFTANIN MOTTOSU:
“Hayat, insanın cesaretine göre büyür veya küçülür.”

YAY BURCU
Haftaya aşk hayatınız ve flörtlerinizle ilgili olumlu gelişmelerle başlayabilirsiniz. Sevmek ve sevilmek duygusunu hissedeceğiniz özel zamanlar. Yeni tanışmalar yaşayabilir ve sevgide kendinizi hoş bir şekilde ifade edebilirsiniz. Sosyal çevrenizde önemli bazı farkındalıklar yaşayabileceksiniz. Satürn Retro’su sizin için büyük önem ifade etmekte, yarım kalan veya tamamlayamadığınız görev ve sorumluluklarınızın üzerine gitmeniz gerekmekte. Geçmişte yapmış olduğunuz hatalarla yüzleşebileceğiniz bazı olaylar deneyimleyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ciddi adımlar atmak isteyebilir önemli konuşmalar yapabilrisiniz.17 Nisan tarihine özellikle dikkat edin finansal kaynaklarınızı zorlayan bazı sıkıntılar oluşabilir. Sorumluklarınızın peşinden gideceğiniz özel bir zaman dilimi. Planlarınızı iyi oluşturmanızı tavsiye edebiliriz.
20 Nisan Merkür Retro’su Koç Burcuna geçecek!
Eski aşklarınız ve flörtleriniz gündeminizde olacaktır. Eksik kalan veya hakkınızda yanlış bilinen doğruları düzeltmek adına son konuşmalar yapmak isteyebilirsiniz.
HAFTANIN MOTTOSU:
Yüzüne kapatılan kapılar ile kararlılığın, arkandan kapatılan kapılar ile de cesaretin test edilir.

OĞLAK BURCU
Haftaya duygusal bir ruh hali ile başlangıç yapıyor olacaksınız. İlişkilerinizde alıngan tavırlarınız ve aşırı hassas ruh haliniz gerginlik yaratabilir. Haftanın ilk günleri ailenizde destekler alabileceğiniz önemli bir zaman dilimi. Özellikle de ailede ki otoriter figürler tarafından olumlu destekler alarak hayatınızdaki bazı problemleri çözebileceksiniz. Hafta ortasından itibaren aşk ve sevgi ilişkilerinizde bazı problemler oluşabilir. Bencil tutumlar karşısında tepkinizi göstermek durumunda kalabilirsiniz. Eski ilişkileriniz bu hafta içsel anlamda hayat akışınızda sorun çıkartmak isteyecek noktaya gelebilir. Mantıklı ve kararlı açıklamalarınızla bunun üstesinden gelebileceksiniz. Finansal ve ekonomik anlamda alacaklarınız var ise bunları bu hafta içerisinde alabilmeniz mümkün. Dostluk ilişkilerinize daha fazla zaman ayırmak ve sosyalleşmek bu hafta size iyi gelecektir.
20 Nisan Merkür Retro’su Koç Burcuna geçecek!
Bu dönemde kariyerinizde yeni başlangıçlar yapmayın. Önemli bazı konularınızı ve projelerinizi gerçekleştirmek adına yeterli verimi alamayabilirsiniz. Eski iş projelerinizden teklifler alabilir bunlar üzerinde karar vermek durumunda kalabilirsiniz.
HAFTANIN MOTTOSU:
İnsanın hayatta güçlü olması önemli değildir, kendini güçlü hissetmesi önemlidir.

KOVA BURCU
Haftaya yakın çevre iletişimleriniz ve dostlarınızın haberleri ile giriş yapabilirsiniz. Yakın çevrenizin sizi yanlış anlaması ve sözlerinizin farklı bir tarafa çekilmesi ile rahatsızlıklarınızı dile getirebilirsiniz. Kardeşlerinizle ve kuzenlerinizle olan problematik ilişkiler ebeveynlerinizle olan ilişkilerinize olumsuz yansıyabilir. Onların karşısında haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Bu krizi daha anlayışlı olarak çözebilir, olumlu yöne çevirebilirsiniz. Duygusal anlamda egolarınıza yenilmemeniz gerekli.21 Nisan ve takip eden günlerde aşk hayatınızda önemli etkiler altında olacaksınız. Karşılaşabileceğiniz romantik adımlarla baharın neşesini içinize çok net hissedebileceksiniz. Bekâr kovalar için aşkta önemli bir hafta. Evli kovalar içinde çocuk planlamak veya çocuklarıyla ilgilenmek adına güzel zamanlar olabilir. Maddi konularda en önemli ve olumlu zamanlar 19 Nisan ve 23 Nisan. Maddi kazanım sağlayabilecek projelerinizin olumlu sonuçlanması da bu hafta söz konusu olabilir.
20 Nisan Merkür Retro’su Koç Burcuna geçecek!
Yakın arkadaşlarınızla olan iletişimlerinizde gergin etkiler oluşabilir. Yanlış anlaşılmalar ve bazı gaflar mesafe koymanıza neden olabilir. Eski arkadaşlıklarınızın gündeme geldiği zamanlar olup, eski kırgınlıklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz.
HAFTANIN MOTTOSU:
“Savaşçı sevdiği şeyi yarım bırakmaz; savaşçı yaptığı şeyde sevgiyi bulur…”

BALIK BURCU
Haftaya maddi gelirleriniz ve maddi projelerinizin gündem yaratmasıyla giriş yapabilirsiniz. Yarım kalmış bazı eksiklikleri tamamlamanız bu bağlamda çok önemli olabilir. Üstlerinizin sizinle ilgili yanıltıcı gözlemleri sizi biraz endişelendirebilir. Bu yüzden bu hafta kariyerde ekstra dikkat etmeniz gereken önemli bir süreç.19 Nisan tarihinde ödemelerinizde ki aksaklık sıkıntı yaratabilir. Bu problemlerinizi sosyal çevrenizle paylaşmak ve yardımlar istemek açısından olumlu bir dönem. Aşk hayatınızda bazı yaralarınızın sarılma zamanı geldi. Eski aşkın bıraktığı izler yavaş yavaş kaybolmaya başlayacaktır. Satürn’ün Retro’ya girmesiyle yarım kalan bazı sorumluklarınızı yerine getirmek için Satürn size tekrar bir hatırlatma yapabilir. Bu etkiyi saygıyla karşılamasınız. Geçmişte yönetemediğiniz hukuksal, vergi, borç veya alacaklarınız ya da miras gibi konuların ise tekrar gündeme gelmesi, burada çözülmeyen sorunlara çözüm bulmanız sizi olumlu etkileyecektir.
20 Nisan Merkür Retro’su Koç Burcuna geçecek!
Maddi konulardaki dalgalanmalara dikkat etmelisiniz. Eski borçlarınızla ilgili daha özenli olmalısınız. Yanlış ödemeler veya gecikmiş ödemelerden dolayı zor durumda kalabilirsiniz. Taşınma ve yer değişimi gibi konularınız gündemde ise biraz daha araştırmalı ve dikkat etmelisiniz.
HAFTANIN MOTTOSU:
Hayatınızı ortaya koymazsanız, hayatınızı kazanamazsınız.”


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS