Sosyal etki aktörleri İstanbul´da bir araya gelecek

04.04.2017 15:31:00 tarihinde eklendi, 411 kez okundu
Koç Üniversitesi, Social Value International tarafından 10-11 Nisan´da İstanbul´da gerçekleştirilecek "Social Value Matters 2017" konferansına ev sahipliği yapacak.

Koç Üniversitesi, Social Value International tarafından 10-11 Nisan'da İstanbul'da gerçekleştirilecek "Social Value Matters 2017" konferansına ev sahipliği yapacak.

Koç Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre, sosyal etki odaklı araştırma ve uygulama merkezi olarak faaliyet gösteren Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu (KUSIF), sosyal girişimciler, sivil toplum kuruluşları, uzmanlar, kamu ve özel sektör temsilcileri, fon temsilcileri, analistler ve akademisyenleri bir araya getirecek.

"Social Value Matters 2017" konferansı, sosyal etki alanındaki kuruluşlardan biri olan Social Value International'ın ortaklığında, OPET’in ana desteği, BKM Ekspress, MarjinalSosyal, Myra ve Pioneers Post’un iş birliğiyle yapılacak.

Türkiye’de ilk kez düzenlenecek ve uluslararası düzeyde katılımın olacağı konferans, 10-11 Nisan'da Koç Üniversitesi Rumelifeneri kampüsünde gerçekleştirilecek.

Konferansta, artan eşitsizlik ve küresel belirsizlik ortamında değişime ilham vermek ve sosyal faydayı en yüksek düzeye çıkarmak amacıyla paydaşların seslerini daha fazla duyurmanın yollarına odaklanılacak.

Konferans; oturumlar, çeşitli yuvarlak masa toplantıları ve atölye çalışmalarından oluşacak. Yuvarlak masa toplantıları uzmanlar tarafından yönetilen, görüş ve deneyimlerin paylaşılmasına odaklanan küçük tartışma gruplarını içerecek. Atölye çalışmaları ise katılımcıları, tartışmaya ve öğrenmeye teşvik etmek üzere çeşitli alıştırmalar ve faaliyetlerde bir araya getirecek.

Konferans dünyadaki sorunlara, "ilkeler", "kişiler", "uygulamalar" ve "güç" olmak üzere 4 temel alan ekseninde eğilecek. Sosyal etkiyi nasıl en üst düzeye çıkarılabileceğine dair planların kurgulanacağı konferansta, sosyal değeri artırmak konusunda işe yarayan unsurlara dair deneyimler paylaşılacak.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS