MİHMANDAR GENÇLERE ´GELİŞİM KAMPI´

31.01.2017 17:35:00 tarihinde eklendi, 9634 kez okundu
Yeni Türkiye´nin inşasında rol oynayacak mihmandar gençler, "Gelişim Kampı"na girdiler. Seminerlerde; gelecekte gençliğin yönetimde söz sahibi olmasının, gündem oluşturmasının, fikir üretmesinin önemine vurgu yapıldı.

Esenler Belediyesi'nin "Hedefe Yürüyen Genç" sloganıyla hayata geçirdiği Mihmandar Gençlik projesi kapsamında, 19 kulüp ve 11 okul meclisinin yönetim kurullarından oluşan 90 mihmandar genç, Basın İlan Kurumu Tatil Köyünde "Gelişim Kampı"na girdi. İki gün süren kampta; yeni Türkiye'nin inşasında gençliğin rolü ve önemi üzerinde seminerler verildi.

Seminerlerde, gelişim çağındaki gençliğin yönetimde söz sahibi olmasının, gündem oluşturmasının, fikir üretmesinin ve heyecanla çalışmasının önemi vurgulandı. Kamptan çıkan anafikir; "Artık insiyatif alan, üreten 'ben de varım' diyen bir gençlik var" oldu. Kampta gençler ekip çalışması ve motivasyon gibi teorik eğitimlerin yanı sıra sosyal ve sportif faaliyetlerde de bulundular. Yılda iki kez yapılması planlanan kampın ikincisi, Haziran ayında gerçekleştirilecek.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS