RİZELİLER ESENLER´DE BULUŞTU

27.01.2017 12:05:00 tarihinde eklendi, 672 kez okundu
Rize Dernekler Federasyonu, Esenler´de gerçekleştirilen toplantıya,Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, M,Tevfik Göksu katıldı.

Rize Dernekler Federasyonu tarafından Esenler'de gerçekleştirilen istişare toplantısına Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, AK Parti İstanbul İl Teşkilat Başkanı Celal Erdoğan, Rize Dernekler Federasyonu Başkanı Recep  Albayrak, Esenler Belediye Başkan Yardımcısı ve RİDEF Genel Başkan Yardımcısı Orhan Oğuz Türk ve dernek istişare kurulu üyeleri katıldı. Rize'nin geleneklerini Türkiye'nin her yerinde yaşatma misyonu olduğunu belirten RİDEF Başkanı Recep Albayrak yaptıkları ve ilerleyen süreçte yapacakları projelerle Rize'nin ismini daha fazla duyulur hale getireceklerini belirtti.

TÜRKİYE'NİN EN ZENGİN İLÇESİ

RİDEF İstişare Toplantısı'nda konuşan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, yöresel derneklerin büyük görevleri olduğunu ifade etti. Göksu, " Esenler yöresel dernekler bakımından sadece İstanbul'un değil Türkiye'nin en zengin ilçesi. Biz bu konuya oldukça önem vermekteyiz. Derneklerimizle her zaman bir bütün halinde hareket etmekteyiz. Derneklerimize de büyük görev düşmektedir. Burada asıl görev, dernek geceleri düzenleyip günü geçirmek değildir. Derneklerimiz bulundukları yerlerde geleneklerini yaşatabiliyor, geleceğe aktarabiliyorlarsa görevlerini yerine getirmişler demektir" dedi.

Programda Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, AK Parti İstanbul İl Teşkilat Başkanı Celal Erdoğan, Rize Dernekler Federasyonu Başkanı Recep  Albayrak da birer konuşma yaparak birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

ÖDÜLLÜ ŞEHİR KİTAPLARI ARMAĞAN EDİLDİ

Program öncesi Rize Valisi Erdoğan Bektaş Esenler Belediyesi'ni ziyaret etti. Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu'yu makamında ziyaret eden Bektaş Esenler'de gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu ziyaret sırasında Rize Valisi Erdoğan Bektaş'a Türkiye Yazarlar Birliği tarafından Türkiye'nin en iyisi seçilen Şehir Düşünce Merkezi'nin yayınlarını armağan etti.

 


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS