3. Uğur Mumcu Satranç Turnuvası! Başlayacak

24.01.2017 20:23:00 tarihinde eklendi, 553 kez okundu
Beşiktaş Belediyesi 3. Uğur Mumcu Satranç Turnuvası 4 - 5 Şubat 2017 tarihlerinde MKM’de düzenleniyor.

Beşiktaş Belediyesi Uğur Mumcu Satranç Turnuvası’nın 3’üncüsü 4 - 5 Şubat 2017 tarihlerinde Mustafa Kemal Merkezi’nde düzenleniyor. Beşiktaş Belediyesi tarafından Uğur Mumcu anısına düzenlenen turnuva için kayıtlar başladı.

3 rating kategorisinde 400 sporcu kontenjanlı turnuvada toplam 11.500 TL maddi ödül dereceye girecek sporculara Beşiktaş Belediyesi tarafından verilecek. Turnuva her 3 kategoride 25dk+10 saniye düşünme süresiyle 8 tur olarak yapılacak.

Kayıtlar Başladı!
Son Kayıt Tarihi: 30 Ocak 2017 Saat: 20.00
Turnuva Tarihi: 4 - 5 Şubat 2017

Turnuvaya kayıtlar istanbul.tsf.org.tr internet sitesi üzerinden online kayıt yöntemiyle yapılacak. Turnuva kayıtları her kategori için ilk 120 kayıt asıl olarak kabul edilecek.
*Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.

Turnuva için online kayıtları istanbul.tsf.org.tr adresinden yapabilirsiniz.

TSF satranç yarışmaları talimatları, prosedürleri ve uygulama yönergeleri ile FIDE Satranç Kuralları geçerlidir. Yarışmaya TSF Lisansına sahip 2016-2017 yılı vizesi yapılmış, 2010 ve öncesinde doğanlar katılabilecektir. Katılım 400 sporcu ile sınırlıdır.

Turnuvaya kesin katılacak sporcuların kayıt yaptırması önemle rica olunur.


Yer: Mustafa Kemal Merkezi
Uğur Mumcu Cad. No:8 Akatlar, Beşiktaş


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS