Engelli öğrenciler, rektörü ziyaret etti

04.11.2016 16:37:00 tarihinde eklendi, 400 kez okundu
KARAMANOĞLU Mehmetbey Üniversitesi´nde (KMÜ) öğrenim gören engelli öğrenciler, Rektör Prof. Dr. Sabri Gökmen´i, ziyaret etti.

KMÜ Engelli Öğrenci Birim Koordinatörü Yrd. Doç Dr. Mustafa Başkonak, Sağlık, Kültür ve Etik Topluluğu Temsilcisi eşliğinde Rektör Prof. Dr. Sabri Gökmen'i makamında ziyaret eden engelli öğrenciler, üniversitede kendilerine gösterilen ilgi ve alaka için Rektör Gökmen’e teşekkür etti.
Öğrenciler yerleşke içerisinde yapılan fiziki altyapı çalışmaları ile eğitim yaşantılarının kolaylaştığını dile getirerek, aynı zamanda kendilerini zorlayan durumlarla ilgili de Rektör Gökmen’e bilgi verdi.
Prof. Dr. Sabri Gökmen  de, öğrencilerin görüşlerini dinleyip onların yaşadıkları problemler karşısında ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını belirtti. Gökmen, ''Önemli olan engelli öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak değil, onların ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ortamı hazırlamaktır. Sorunlara karşı kalıcı ve etkili çözümler bulmalıyız ve bütün öğrencilerimizin eğitim kalitesini daha da arttırmak için çalışmaya devam etmeliyiz.” dedi.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS