SAHİLLERİN YENİ SAHİPLERİ...
Muğla Valiliği ve Türkiye Çevre Koruma Vakfı´nın iştirakı (MUÇEV) bünyesinde bulunan, sahiller, plajlar, yat bağlama tesisleri, iskeleler, koylar ve gözde turizm tesislerine artık Deniz Kıyı ve Çevre Yönetimi AŞ karışacak.

Akdeniz sahillerinin, koylarının, plajlarının ve iskelelerinin yeni sahipleri belli oldu...

Muğla Valiliği ve Türkiye Çevre Koruma Vakfı'nın iştirakı (MUÇEV) bünyesinde bulunan, sahiller, plajlar, yat bağlama tesisleri, iskeleler, koylar ve gözde turizm tesislerine artık Deniz Kıyı ve Çevre Yönetimi AŞ karışacak.

Kalkavan'lardan Kaptanoğulları'na kadar uzanan şirket ortakları arasında Muğla ak parti il başkanı kadem mete 'nin amcası ve Hürriyet yazarı Yusuf Fatih Çekirge'de var!

Şirketin ortakları ise tanıdık isimlerden oluşuyor.

Deniz Kıyı ve Çevre Yönetimi Anonim Şirketinin ortakları ise bir hayli ilginç isimlerden oluşuyor. AKP eski Milletvekili Cengiz Kaptanoğlu'nun kızı Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) Başkanı Şadan Kaptanoğlu Dikici, hakkında yakalama kararı bulunan FETÖ firarisi armatör İhsan Kalkavan'ın kardeşi Deniz Ticaret Odası Başkanı Metin Kalkavan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halim Mete ( Muğla ak parti il başkanı kadem mete 'nin amcası ) ve tabi ki Hürriyet Gazetesi Yazarı Yusuf Fatih Çekirge. Ayrıca, Tezcan Yaramancı, Ömer Faruk Miras ve İlker Meşe'de hissedarlar arasında yer alıyor.

Muğla Valiliği ve Türkiye Çevre Koruma Vakfı'nın iştirakı MUÇEV bünyesinde bulunan, Akyaka, Kadınazma, Akbük koyu, Ölüdeniz Belcekız, Kumburnu, Çalış, Şat Burnu, Sarıgerme plajı, Kız kumu, Datça iskele plajı, Datça Kargı koyu, Bodrum Gümüşlük plajı, Bodrum Bitez, Datça Korubük, Karaincir, Marmaris Karacasöğüt iskelesi, Fethiye Kayaköy Gemiler Koyu, Datça Selimiye iskelesi ile Göcek Fethiye Belediyesi yat bağlama iskelesi ve buna benzer aşamalı olarak gözde turizm kıyıları, Göcek Mapa şamandıra bağlama ve işletmeye yeni açılacak Antalya'dan Çanakkale'ye kadar kurumun yetkisinde bulunan gözde turizm merkezleri Muğla Valiliği bünyesinde yer alan MUÇEV LTD ŞTİ. paravan yapılarak devre dışı bırakılıyor

sahiller, plajlar, yat bağlama tesisleri, iskeleler, koylar ve gözde turizm tesislerine artık bu şirket hükmedecek. Ayrıca istediğine kiralayabilecek, sahil, kıyılar ve denizi istediği gibi kullanabilecek.21.08.2017 19:38:00


engelliler.gazetesi.tv.tr